2011 m. birželio 7 d., antradienis

Termometras temperavimui - naujas žaisliukas mano virtuvėje...

.... kadangi šiuo metu pas mane pats sezono įkarštis, gaminimui laiko pratiškai nelieka , tad ir receptų naujų kol kas nesimatys ;)

o čia naujas mano žaisliukas , kurį labai jau nekantrauju išbandyti :)))) termometras šokolado temperavimui - ech, kaip ilgai jo norėjau , ilgai svarsčiau kokį ir kur įsigyti, ir štai - jį pagaliau turiu !!!! , maniškis šiandien padarė iš ties malonią staigmeną :)Dabar belieka tik geros kokybės šokolado įsigyti ir lydyti , lipdyti..., lydyti , lieti, lipdyti.... saldainius ir kitus šokoladinius stebuklus, kurie nebeteps rankų dėl tiksliai nustatytos kaitinimo temparatūros.

3 komentarai:

  1. šio aparačiuko kaina pusė velnio : ~70 lt ;) kiek teko domėtis ,tai kainos jų iš ties nemažos, niu bet ten ir termozodai vadinamieji ... žiūrėsiu, kaip šis tarnaus, jau nes buvau pas prancūzus vieną neblogą nusižiūrėjusi už ~35 eurus :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oho, įdomu bus išgirsti, kaip seksis - aš prieš kelerius metus nusipirkau, bet kaip nepavyko temperuoti, taip nepavyksta ligi šiol. Bet tavo rimčiau atrodo nei maniškis - tais laikais maisto gaminimas ne toks populiarus buvęs, pasiūlos geroooookai menkiau, tad pavyko tik tokį.. Pusvelninį :)

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails