2009 m. kovo 31 d., antradienis

Trafaretai...košei?..... :)))

Jap, jie skirti būtent košei ( ir ne tik ...) dekoruoti. Būna dienų, kai mažyliai nevisada noriai valgo košytę, pvz. sirguliuoja ir pan.

Tad šis būdas tiks paskatinti ir padidinti Jūsų mažylio apetitą bei lavins vaizduotę :) Užtenka tik išvirti košytę, uždėti trafaretąč ant lėkštutės (beje, trafaretų matmenys idealiai pritaikyti vaikiškų indelių dydžiui ;) )


Ir štai, rezultatas - ežiuko košytė , ir valgymas taps įdomus mažyliui :)

lygiai taip pat ir su kitokiu motyvu ....


Štai, turime Arkliuko košytę :) Ir skanu ir gražu ir vaizduotę lavina :) bei tokiu būdu galima mažylį supažinti su gyvūnu pasauliu. lygiai taip pat
Motyvai gali būti patys įvairiausi, ir taip pat tekstiniai motyvai :)
Taip papuošite ne tik košytes, bet ir lietinius blynus ar keptus varškėčius !!!!
Taip pat ne tik mažylius galia tokiu būdu nustebinti ,bet ir pačius suaugėlius :) Kad ir ant tirštos sriubos, užbarsčius smulkintų krapų ar pipirų :))) Kiek vėliau pateiksiu ir sriubų trafaretų pavyzdžius :)
Jei sudomino ir norėtumėte užsisakyti trafaretų košei, sriubai ar lietiniams , drąsiai rašykite irma@irri.lt ;)6 komentarai:

 1. Oooo geras :) deja mano košė būna kavos puodelyje, tai nebūtų ką su dideliais tokiais daryt :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip, būtent šio dydžio skirti vaikiškoms lėkštelėms :) o dėl dydžio -ne problema :) galima pritaikyti kavos trafareto dydžio ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gali būt, bet kadangi valgau dažniausiai skubėdama, tai netektų kada barstyt....
  Jau rašiau prie kavos, bet parašysiu ir čia - labai patogu būtų trafareto krašte tokia auselė, kur iišsikištų už indo krašto. Tada galima gražiai pašalinti trafaretą. Tą pastebėjau, kai teko barstyti tortui raštus, kad paprastą "blyną" gražiai nuimti nepatyrusiam gamintojui sunku :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. ir kaip vaikas nevalgys tokios košės:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Indre, tai jau taip čia laiko reikia truputį skirti, tuo lab visi pastaruoju metu kažkur skubame ... ;)

  O dėl auselės, tai ji nebūtina ;) nes trafaretų plastikas yra tvirtas ir užtenka dailiai už kraštų nukelti patį trafaretą ;)

  Dovile - dar ir kaip valgys ;) :)))))

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails